Jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży firmy VETREX okna PREMIUM.

Posiadamy ok. 23 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Od 2005 roku jesteśmy związani z firma VETREX i oferujemy okna na profilu VEKA:

– 5-komorowe ( vp70 , vs70 , v76 )

– 6-komorowe ( v90+ , vr90+ SYNERGY )

– 7-komorowe ( v82 )

Jak wiemy gwarancją niezawodnego działania okien jest ich prawidłowy montaż dlatego też posiadamy własne autoryzowane ekipy montażowe z długoletnim doświadczeniem, dzięki którym posiadamy liczne nagrody oraz certyfikaty. Aby w pełni cieszyć się oknami firmy VETREX  dbamy o jak najwyższą jakość oferowanego montażu w tym celu używamy najnowocześniejszych technik jakie są na rynku.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę montaży takich jak:

– montaż tradycyjny,

– montaż z użyciem energooszczędnych podkładów podparapetowych ( dzięki którym w bardzo prosty sposób można osiągnąć lepsze parametry w zakresie izolacyjności cieplnej okna. Podkłady te wykonane zostały z niezwykle wytrzymałego materiału termoizolującego, przez co zapewniają dodatkowe ocieplenie w najbardziej newralgicznym miejscu, czyli styku ramy z murem ),

ciepły montaż (zwany montażem warstwowym, ma ograniczyć mostki termiczne oraz zapobiegać powstawaniu wokół okien pleśni. Montaż przeprowadzany jest na specjalnych taśmach paroprzepuszczalnych oraz paroszczelnych ),

– montaż w warstwie ocieplenia na konsolach SFS ( zaletą tego montażu jest odpowiednie ustawienie płaszczyzny okien w stosunku do konstrukcji budynku tak, by uzyskać najkorzystniejszy przebieg izoterm, co wpływa znacząco na zwiększenie stopnia energooszczędności. Tego typu montaż jest idealnym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych oraz pasywnych ),

– montaż w warstwie ocieplenia MOWO ( jest kompleksowym systemem umożliwiającym osadzenie stolarki okiennej w warstwie izolacji budynku ).

Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości wraz z profesjonalnym podejściem do klienta. Posiadamy salon w Warszawie (Ursynów) oraz Wołominie, gdzie mogą Państwo obejrzeć naszą bogatą ekspozycję wszystkich profili okiennych wraz z oknami przesuwnymi HST Vetrex Slide i Patio ALVERSA. Na wystawie posiadamy również drzwi zewnętrzne VETREX PREMIUM oraz wystawę drzwi wewnętrznych topowych producentów ( POLSKONE , PORTA , Intenso i DRE ).

W swojej ofercie posiadamy również stolarkę aluminiową na profilu ALUPROF. Dzięki któremu możemy wykonywać duże przeszklenia zarówno jako FIX jak i okna przesuwne HST, ale także i okna z wymogiem o odporności ogniowej w różnych klasach. Stolarka aluminiowa to zdecydowany lider rynku, jeśli chodzi o konstrukcje wielogabarytowe.

Świadczymy również długoletnie usługi w montażu bram garażowych i segmentowych firmy WIŚNIOWSKI.

 

W naszej ofercie mogą jeszcze Państwo znaleźć:

– Drzwi zewnętrzne stalowe marki VETREX , POLSTAR , GERDA , WIKĘD oraz drzwi drewniane takich producentów jak: ADAM , DOORSY czy PARMAX

– Osłony wewnętrzne ( żaluzje , rolety materiałowe w tym dzień i noc , plisy )

– Osłony zewnętrzne ( rolety , żaluzje fasadowe )

– Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Swoje usługi realizujemy w całym województwie Mazowieckim wliczając największe miasta ( Warszawa , Radom , Płock , Siedlce , Pruszków , Legionowo , Ostrołęka , Piaseczno , Otwock , Ciechanów , Żyrardów , Mińsk Mazowiecki , Wołomin , Sochaczew , Ząbki , Mława , Grodzisk Mazowiecki , Marki , Nowy Dwór Mazowiecki , Wyszków ) oraz w innych województwach.

 

Na każdym etapie współpracy dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru stolarki, oraz naszych usług.